Untitled Document
logo
سبد خرید
اثر‌ها
سوخت نگاری روی چوب
وضعیت : موجود
قیمت:
50,000 تومان
معرفی اجمالی
تابلو نگارگری با سوخت روی چوب
  • اطلاعات کلی
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران

تابلو سوخت روی چوب با نقوش نگارگری

هنر سوخت نگاری روی چوب، هنر ایجاد نقوش به وسیله ابزاری فلزی می باشد. به طور معمول برای ایجاد این نقوش از هویه استفاده شده و با استفاده از تکنیک های خاص از قبیل تغیر دما و تغییر سرعت دست در زمان سوخت نگاری، طیفی از رنگ قهوه ای روی چوب ایجاد شده جلوه و زیبایی خاصی داشته و هنری ماندگار و منحصر به فرد را رقم می زند.

کد اثر
t1042
استان
تهران
شهر
تهران
اندازه
22*38 سانتیمتر
سال تولید
1396
قابلیت شستشو
جنس
چوب
کاربرد
دکوراتیو
 
اگر تصویر ناخواناست(اینجا) را کلیک کنید.
آثار هنرمند
آثار مشابه
eرف مرکز نمایش خرید و فروش آثار فرهنگی و هنری ایران
logo-samandehi

eرف برگرفته از نماد "e" و واژۀ "رف" است. e نماد تجارت الکترونیک و رف به معنای جایگاهی برای متاع شگرف است. ایرف مرکز توسعه و ترویج هنرهای سنتی و صنایع­ دستی ایران است که توسط شرکت میراث آرکا و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با کسب مجوز از سازمان میراث ­فرهنگی، صنایع ­دستی و گردشگری کشور راه­ اندازی شده است و مورد تایید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و نیز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار گرفته است.

ایرف با حمایت از هنرمندان و طراحان ایرانی به دنبال ترویج آثار خلاق و نوآور هنری برای تولید هدایای ماندگار است. در وب سایت ایرف، آثار هنرهای سنتی و صنایع دستی هنرمندان سراسر کشور ارائه می شود تا هنردوستان با آگاهی و قیمت مناسب دست سازه های طراحان ایرانی را بدون واسطه خرید کنند.

آدرس : تهران- بلوار کشاورز - نبش خیابان 16 آذر- ساختمان کمال الدین بهزاد- پلاک 78-  طبقه 3- واحد307 و 303  تلفن : 88394149 -021

 

شکیبا باشید ...