Untitled Document
logo
سبد خرید
فروش ابزار و وسایل دست دوم

 

 1. فروش کالای دست دوم تنها در گروه وسایل و ابزار امکان دارد.، بنابراین فروشندگان براساس تقسیم بندی گروه ها محصولات دست دوم خود را برای فروش در سایت ایرف قرار دهند.
 2. تلاش ایرف در گروه وسایل و ابزار ، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.
 3. مسئولیت استفاده از آگهی‌های گروه وسایل و ابزار بر عهدهٔ شماست و ایرف هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
 4. پس از خرید کالا توسط خریدار و واریز آنلاین وجه کالا به حساب eرف، اطلاعات پستی خریدار  در داخل پنل کاربری فروشنده نمایش داده می شود. و پس از آن فروشنده می تواند کالا را به خریدار ارسال  نمایند.
 5. فروشنده مواظف است شماره تماس خود را در آگهی ثبت نماید تا خریدار در مورد کالای دست دوم با وی مذاکره نمایید.لازم به ذکر است تنها در این گروه ،کاربران می توانند شماره تماس وارد نمایند
 6. پس از دریافت کالا، خریدار 24 ساعت فرصت دارد تا کالا را تایید نماید. در صورتی که کالا مشکلی نداشته باشد و مورد قبول خریدار باشد؛ ایرف وجه کالا را به حساب پدیدآورنده واریز می نماید.
 7. درج آگهی در گروه «ابزار و وسایل » بدون دریافت حق کمسیون است و هیچ هزینه­ ی از کاربران دریافت نمی شود.
 8. هزینه ویژه کرده آگهی در همه گروه 5000 هزار تومان و نردبان کردن هم 2000 هزار تومان است . علاوه براین امکان انصراف از آگهی ویژه  و نردبان وجود ندارد و فقط فروشنده می تواند آگهی خود را حذف نماید.
 9. محل آگهی ویژه برای هر گروه از محصولات فقط برای 5 اثر پیش بینی شده است. مدت زمان ویژه بودن 10 روز است.
 10. فروشنده موظف است کلیه معایب ظاهری احتمالی کالای خود را از جمله خش و ضرب دیدگی یا آب خوردگی و غیره همینطور کلیه معایب فنی احتمالی کالای خود را در هنگام ثبت در قسمت مربوطه توضیح دهد.
 11. فروشنده کالا موظف است در اسرع وقت به سوالات مطرح شده توسط کاربران در قسمت بحث و مذاکره کالای خود پاسخ دهد.
 12. فروشنده ای  که کالای خود را در سایت ثبت کرده است متعهد است در صورت انصراف از فروش و یا فروش کالای خود از طریق دیگر، اقدام به حذف کالای خود از قسمت مدیریت کالا نماید. تا باعث ایجاد مشکل برای خریداران نگردد.در صورت اختلال به عنوان جریمه اکانت وی به مدت یک ماه غیرفعال خواهد گردید.
 13. خریدار پس از دریافت کالا، باید در حضور مامور پست بسته را باز نماید تا در صورت  مغایرت با کالای ثبت شده در سایت و  وجود اشکال در حمل ، آن را صورتجلسه کرده و پس از اطلاع دادن به ایرف، از تحویل گرفتن آن امنتناع نماید تا فروشنده و بیمه مسئولیت آن را بپذیرد. هزینه عودت کالا بین خریدار و فروشنده تقسیم خواهد شد. و پس از تایید وصول کالا از طرف فروشنده، وجه کالا ظرف 24 ساعت به صورت کامل به حساب خریدار برگشت داده می شود.

 14.  خریدار باید پس از تحویل و یا عدم تحویل کالا در ظرف 24 ساعت، وارد بخش جزئیات لیست خرید‌های من شود و تایید و عدم تایید کالا را برای ایرف ارسال کند

 15. مسئولیت  ارسال کالا به خریدار، بر عهده فروشنده است. 

eرف مرکز نمایش خرید و فروش آثار فرهنگی و هنری ایران
logo-samandehi

eرف برگرفته از نماد "e" و واژۀ "رف" است. e نماد تجارت الکترونیک و رف به معنای جایگاهی برای متاع شگرف است. ایرف مرکز توسعه و ترویج هنرهای سنتی و صنایع­ دستی ایران است که توسط شرکت میراث آرکا و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با کسب مجوز از سازمان میراث ­فرهنگی، صنایع ­دستی و گردشگری کشور راه­ اندازی شده است و مورد تایید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و نیز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار گرفته است.

ایرف با حمایت از هنرمندان و طراحان ایرانی به دنبال ترویج آثار خلاق و نوآور هنری برای تولید هدایای ماندگار است. در وب سایت ایرف، آثار هنرهای سنتی و صنایع دستی هنرمندان سراسر کشور ارائه می شود تا هنردوستان با آگاهی و قیمت مناسب دست سازه های طراحان ایرانی را بدون واسطه خرید کنند.

آدرس : تهران- بلوار کشاورز - نبش خیابان 16 آذر- ساختمان کمال الدین بهزاد- پلاک 78-  طبقه 3- واحد307 و 303  تلفن : 88394149 -021

 

شکیبا باشید ...