Untitled Document
logo
سبد خرید
برگزاری مزایده

مراحل برگزاری مزایده

  1. پیوستن به eرف و ثبت نام در آن به صورت رایگان
  2. مزایده برگزارکننده در وب سایت ایرف باید حتما عضو سایت eرف و دارای اسم، فامیل، آدرس دقیق پستی و مشخصات ثبت شده صحیح حقیقی یا حقوقی باشند. 
  3. برای ثبت نام روی آیکون «ثبت نام کنید» در قسمت بالای سمت راست صفحه کلیک کنید.
  4. بعد از ثبت نام کاربر و تایید eرف، پنل کاربری شخصی کاربر فعال خواهد شد که با کلیک کردن بر روی آیکون «ورود کاربر» در بالای سمت راست صفحه و درج نام کاربری و کلمه عبور، وارد پنل کاربری خواهد شد.
  5. برای برگزاری مزایده ، در پنل کاربری خود، وارد لیست آثار من شده و با زدن علامت یک اثر جدید درج کنید.
  6. و در بخش قیمت گذاری، نوع قیمت را به صورت مزایده انتخاب نمایید و زمان شروع و زمان پایان مزایده را مشخص کنید.
  7. ایرف امکان برگزاری حراج الکترونیکی را تنها به آثار خلاق و فاخر  می دهد. اثری که برای مزایده معرفی می شود باید از سوی دستگاه ها، نهادها یا دانشگاه های دولتی و یا عمومی غیردولتی و یا انجمن های تخصصی- صنفی هنری یا دو نفر استاد تراز اول در همان رشته کتباً معرفی شده باشد.
  8. و در نهایت با تکمیل فرم فروش اثر و ارسال آن به ایرف، منتظر تائید کارشناسان ایرف باشید.

eرف مرکز نمایش خرید و فروش آثار فرهنگی و هنری ایران
logo-samandehi

eرف برگرفته از نماد "e" و واژۀ "رف" است. e نماد تجارت الکترونیک و رف به معنای جایگاهی برای متاع شگرف است. ایرف مرکز توسعه و ترویج هنرهای سنتی و صنایع­ دستی ایران است که توسط شرکت میراث آرکا و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با کسب مجوز از سازمان میراث ­فرهنگی، صنایع ­دستی و گردشگری کشور راه­ اندازی شده است و مورد تایید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و نیز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار گرفته است.

ایرف با حمایت از هنرمندان و طراحان ایرانی به دنبال ترویج آثار خلاق و نوآور هنری برای تولید هدایای ماندگار است. در وب سایت ایرف، آثار هنرهای سنتی و صنایع دستی هنرمندان سراسر کشور ارائه می شود تا هنردوستان با آگاهی و قیمت مناسب دست سازه های طراحان ایرانی را بدون واسطه خرید کنند.

آدرس : تهران- بلوار کشاورز - نبش خیابان 16 آذر- ساختمان کمال الدین بهزاد- پلاک 78-  طبقه 3- واحد307 و 303  تلفن : 88394149 -021

 

شکیبا باشید ...