Untitled Document
logo
سبد خرید
قوانین فروشگاه ایرف

لطفا قبل از استفاده از سایت ایرف قوانین استفاده از سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش های این وب سایت به منزله پذیرش این توافق نامه است. 

 

  1.  قوانین و مقررات جهت حفظ حقوق فروشندگان، خریداران و کاربران  ایرف در نظر گرفته شده و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و فعالیت در این سایت به معنای توافق کامل با آن می‌باشد.
  2. استفاده کنندگان از خدمات وب سایت ایرف، باید  عضو سایت ایرف و دارای اسم، فامیل، آدرس دقیق پستی و مشخصات ثبت شده صحیح حقیقی یا حقوقی باشند. در غیر اینصورت عواقب ناشی از اشتباه در ارسال و واریز وجه بر عهده کاربر خواهد بود
  3.  تمامی معاملات انجام شده در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.
  4. کلیه فعالیتهای انجام شده بر روی ایرف و مشخصات مشترکین نظیر IPو غیره در سرورهای ایرف ذخیره می شود و هرگونه فعالیت سودجویانه، خرابکارانه و غیر عرف در این سامانه از طریق مراجع قضایی مورد پیگرد قرار خواهد گرفت
  5.  هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد.

 

 

 

 


eرف مرکز نمایش خرید و فروش آثار فرهنگی و هنری ایران
logo-samandehi

eرف برگرفته از نماد "e" و واژۀ "رف" است. e نماد تجارت الکترونیک و رف به معنای جایگاهی برای متاع شگرف است. ایرف مرکز توسعه و ترویج هنرهای سنتی و صنایع­ دستی ایران است که توسط شرکت میراث آرکا و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با کسب مجوز از سازمان میراث ­فرهنگی، صنایع ­دستی و گردشگری کشور راه­ اندازی شده است و مورد تایید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و نیز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار گرفته است.

ایرف با حمایت از هنرمندان و طراحان ایرانی به دنبال ترویج آثار خلاق و نوآور هنری برای تولید هدایای ماندگار است. در وب سایت ایرف، آثار هنرهای سنتی و صنایع دستی هنرمندان سراسر کشور ارائه می شود تا هنردوستان با آگاهی و قیمت مناسب دست سازه های طراحان ایرانی را بدون واسطه خرید کنند.

آدرس : تهران- بلوار کشاورز - نبش خیابان 16 آذر- ساختمان کمال الدین بهزاد- پلاک 78-  طبقه 3- واحد307 و 303  تلفن : 88394149 -021

 

شکیبا باشید ...