Untitled Document
logo
سبد خرید
بدون واسطه بفروشید

​​ایرف راه حل مناسبی برای شما دارد

  1. پیوستن به ایرف و ثبت نام در آن کاملاً رایگان است.
  2. استفاده کنندگان از خدمات وب سایت ایرف باید حتما عضو سایت ایرف و دارای اسم، فامیل، آدرس دقیق پستی و مشخصات ثبت شده صحیح حقیقی یا حقوقی باشند. در غیر اینصورت عواقب ناشی از اشتباه در ارسال و واریز وجه بر عهده کاربر خواهد بود.
  3. برای ثبت نام روی آیکون «ثبت نام کنید» در قسمت بالای سمت راست صفحه کلیک کنید.
  4. بعد از ثبت نام کاربر و تایید ایرف، پنل کاربری شخصی کاربر فعال خواهد شد که با کلیک کردن بر روی آیکون «ورود کاربر» در بالای سمت راست صفحه و درج نام کاربری و کلمه عبور، وارد پنل کاربری خواهد شد.
  5. برای فروش اثر ، در پنل کاربری خود، وارد لیست آثار من شده و با زدن علامت یک اثر جدید درج کنید.
  6. و در نهایت با تکمیل فرم فروش اثر و ارسال آن به ایرف، منتظر تائید کارشناسان ایرف باشید.

eرف مرکز نمایش خرید و فروش آثار فرهنگی و هنری ایران
logo-samandehi

eرف برگرفته از نماد "e" و واژۀ "رف" است. e نماد تجارت الکترونیک و رف به معنای جایگاهی برای متاع شگرف است. ایرف مرکز توسعه و ترویج هنرهای سنتی و صنایع­ دستی ایران است که توسط شرکت میراث آرکا و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با کسب مجوز از سازمان میراث ­فرهنگی، صنایع ­دستی و گردشگری کشور راه­ اندازی شده است و مورد تایید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و نیز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار گرفته است.

ایرف با حمایت از هنرمندان و طراحان ایرانی به دنبال ترویج آثار خلاق و نوآور هنری برای تولید هدایای ماندگار است. در وب سایت ایرف، آثار هنرهای سنتی و صنایع دستی هنرمندان سراسر کشور ارائه می شود تا هنردوستان با آگاهی و قیمت مناسب دست سازه های طراحان ایرانی را بدون واسطه خرید کنند.

آدرس : تهران- بلوار کشاورز - نبش خیابان 16 آذر- ساختمان کمال الدین بهزاد- پلاک 78-  طبقه 3- واحد307 و 303  تلفن : 88394149 -021

 

شکیبا باشید ...