Untitled Document
logo
سبد خرید
درباره ما

eرف مرکز جامع و تخصصی خرید و فروش آثار فرهنگی و هنری ایران    eرف برگرفته از نماد "e" و واژۀ "رف" است.  نماد تجارت الکترونیک و رف به معنای جایگاهی برای متاع شگرف (دهخدا: رف/ طاق مانندی در  دیوار خانه که در آن اسباب زینت گذارند) است.

ایده ساخت این فروشگاه اینترنتی در سال 1393 در شرکت میراث آرکا شکل گرفت و با حمایت معاونت فناوری ریاست جمهوری در سال 1394 به اجرا  و در آبان سال 1395 به صورت رسمی در دهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال رونمایی شد. در این مرکز تخصصی،  آثارهنرهای سنتی و صنایع دستی ایران به همراه ابزار و وسایل مرتبط با آن خرید و فروش می شود. علاوه بر این ایرف  برای اولین بار قابلیت برگزاری مناقصه اینترنتی در در این حوزه را ایجاد نموده است، تا محیطی مناسب برای فعالیت مجریان و فریلنسر های این حوزه فراهم گردد. ثبت آگهی با موضوعات معرفی، آموزش و اطلاع رسانی  از دیگر قابلیت های وب سایت  ایرف است.

 

ایرف برآن است تا علاوه بر آشنا کردن کاربران با هنری ایران زمین، آنها را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. کاربران و مشتریان  ایرف می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ایرف را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همچنین eرف در تلاش است تا یک گالری آنلاین همراه با جذابترین شیوه نمایش آثار برای هنرمندان این سرزمین ایجاد کرده تا بدون واسطه، محصولات خود را عرضه نمایند.


eرف مرکز نمایش خرید و فروش آثار فرهنگی و هنری ایران
logo-samandehi

eرف برگرفته از نماد "e" و واژۀ "رف" است. e نماد تجارت الکترونیک و رف به معنای جایگاهی برای متاع شگرف است. ایرف مرکز توسعه و ترویج هنرهای سنتی و صنایع­ دستی ایران است که توسط شرکت میراث آرکا و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با کسب مجوز از سازمان میراث ­فرهنگی، صنایع ­دستی و گردشگری کشور راه­ اندازی شده است و مورد تایید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و نیز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار گرفته است.

ایرف با حمایت از هنرمندان و طراحان ایرانی به دنبال ترویج آثار خلاق و نوآور هنری برای تولید هدایای ماندگار است. در وب سایت ایرف، آثار هنرهای سنتی و صنایع دستی هنرمندان سراسر کشور ارائه می شود تا هنردوستان با آگاهی و قیمت مناسب دست سازه های طراحان ایرانی را بدون واسطه خرید کنند.

آدرس : تهران- بلوار کشاورز - نبش خیابان 16 آذر- ساختمان کمال الدین بهزاد- پلاک 78-  طبقه 3- واحد307 و 303  تلفن : 88394149 -021

 

شکیبا باشید ...