Untitled Document
logo
سبد خرید
رویه های ارسال سفارش

 

ایرف با شرایط ارسال سریع‌ لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود.

شهر تهران :

سفارش‌ها  در شهر تهران مطابق با انتخاب نوع پست، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از دویست هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

ولی برای سفارشات زیر دویست تومان مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد و همچنین پرداخت آنلاین (اینترنتی) برای سفارشاتی که با این سرویس ارسال میشوند الزامی است.

این سفارشات با زمان تقریبی بین 24 تا 48 ساعت کاری و با قابلیت رهگیری سفارش، تحویل خواهد شد و لازم به ذکر است این بازه‌ی زمانی برای کالاهایی با فروشندگانی غیر از ایرف 48 الی 72 ساعت کاری است.

سایر شهرها :

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

 

نکات :

  1. هزینه ارسال سفارش‌های زیر دویست هزار تومان برای همه نقاط شهر تهران 8500 تومان ثابت است.
  2. هزینه ارسال برای سایر نقاط کشور براساس تعرفه پست است.
  3. پس از دریافت کالا، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش،  سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

 

روش های ارسال:

پست سفارشی : با ارسال از این طریق محصول دو روزه در تهران و سه الی چهار روزه در شهرستان به دست شما خواهد رسید. این روش کمترین هزینه ی ارسال را برای شما خواهد داشت.

پست پیشتاز : با این روش محصول یک روزه در تهران و دو روزه در شهرستان به شما تحویل خواهد شد.

ارسال از طریق پیک : این روش تنها برای مشتریان تهرانی امکان پذیر است و ظرف یک الی سه ساعت کالا به دست شما خواهد رسید

چنانچه مایل باشید می توانید پس از انجام فرایند خرید شخصا به دفتر ایرف مراجعه نمایید. نشانی و شماره تماس ما در قسمت تماس با ما موجود است.


eرف مرکز نمایش خرید و فروش آثار فرهنگی و هنری ایران
logo-samandehi

eرف برگرفته از نماد "e" و واژۀ "رف" است. e نماد تجارت الکترونیک و رف به معنای جایگاهی برای متاع شگرف است. ایرف مرکز توسعه و ترویج هنرهای سنتی و صنایع­ دستی ایران است که توسط شرکت میراث آرکا و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با کسب مجوز از سازمان میراث ­فرهنگی، صنایع ­دستی و گردشگری کشور راه­ اندازی شده است و مورد تایید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و نیز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار گرفته است.

ایرف با حمایت از هنرمندان و طراحان ایرانی به دنبال ترویج آثار خلاق و نوآور هنری برای تولید هدایای ماندگار است. در وب سایت ایرف، آثار هنرهای سنتی و صنایع دستی هنرمندان سراسر کشور ارائه می شود تا هنردوستان با آگاهی و قیمت مناسب دست سازه های طراحان ایرانی را بدون واسطه خرید کنند.

آدرس : تهران- بلوار کشاورز - نبش خیابان 16 آذر- ساختمان کمال الدین بهزاد- پلاک 78-  طبقه 3- واحد307 و 303  تلفن : 88394149 -021

 

شکیبا باشید ...